"Хижі баталії" у хмельницькому зоокуточку


Власники хижаків звинувачують доглядальницю у непрофесійності.

"Хижі баталії" у хмельницькому зоокуточку


Ще вчора у зоокуточку збиралася черга до маленьких левенят. Потомство Тіари та Амура Сергій приносив у звичайній коробці. Дітям дозволяв бавитися із ласкавими кошенятами. А вже сьогодні відвідувачі прийшли і не побачили хижаків. Власник навідріз відмовився привозити сюди звірів. Каже їх погано доглядають.

Не тільки залишив звірів вдома, а й вдався до контр наступу. Господар левів розпочав збір підписів під своєю петицією. Людям казав, що вона пришвидшить будівництво нового вольєру, в який переїдуть Тіара та Амур. Але Сергій схитрував, бо підсовував містянам зовсім інший текст. Чоловік дуже хоче, щоб звільнили доглядальницю Наталю. Відвідувачі без вагань ставили свій підпис, бо навіть не читали петицію. Лише один активіст не полінувався… І прочитав.

Відтоді у звіринці все з ніг на голову. За парканом зоокуточка справжній скандал. Власники хижаків звинувачують доглядальницю у непрофесійності. Та ж зі слізьми на очах пояснює: впоратися зі всіма звірами одночасно дуже важко, тим паче, що левів на обліку тут не було.

Щодо умов, то вони дійсно не з кращих. І зоокуточок раєм для тварин не назвеш. Вода, якою миють вольєри, стікає до водойми навколо кліток. А їжа, яка стоїть у бідоні під відкритим сонцем, схоже вже «забродила». Проте жінка, яка тут працює уже 13 років і тягне на своїх жіночих плечах усе звірине хазяйство, переконує — воду змінюють щодня і їжу готують свіжу.

А тепер про особисті інтереси власника левів. Він знайшов бізнесмена, який на цьому місці збудує вольєр, проте доки Наталію не звільнять — хижаків хмельничанам не бачити. Такий собі чи то шантаж, чи то ультиматум.

Поки що маленькі хижаки сидітимуть вдома біля тата і мами. Хоча сімейству левів затісно під одним дахом, «новосілля» переноситься на невизначений термін. Аж поки господар не помириться із Наталею, або ж не знайде новий дім для царів звірів.

Ось такі «хижі баталії». Тепер долю сімейства левів та працівниці зоокуточка вирішуватиме дирекція парку. Чи зможуть приборкати «звірину проблему» ми вам покажемо вже згодом.

Детальніше – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Ведмедям з хмельницького зоокуточка обіцяють розширити вольєри для покращення психічного стану

Як відомо, нещодавно в зоокуточку м. Хмельницького стався