У зв’язку з надходженням численних звернень Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало дослідження на ринку роздрібної реалізації скрапленого газу в якості дизельного пального.
«Зважаючи на суттєве здорожчання високооктанових та низькооктанових бензинів та дизельного пального, значна кількість наших співвітчизників встановили на свої автомобілі газобалонне обладнання. Проте зростання вартості скрапленого газу у якості моторного пального звело нанівець спроби зекономити та викликало справедливе обурення громадян. Тому ми розпочали дослідження на предмет виявлення ймовірної змови на ринку скрапленого газу» – повідомив голова Відділення Віталій Олуйко.

Як повідомлялось раніше, Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПАТ «Укрнафта» /бренд «Укрнафта» (м. Київ), ТОВ «Айас» (м. Харків) та ТОВ «ТК-Фаро» (м. Харків) на 408 тис. грн загалом за антиконкурентні узгоджені дії за встановлення у І півріччі 2015 року роздрібних цін на скраплений газ в якості моторного палива, що реалізується через АГЗС, та на дизельне пальне, що реалізується через АЗС, на однаковому рівні, без об’єктивно виправданих причин.

Залиште коментар

Також по темі

Газ на звалищі у Хмельницькому утилізуватиме фірма з Чернігова

Участь у конкурсі взяли дві фірми. Сьогодні, 20