На фото: «співробітник СБУ» Олександр Поліщук в піцерії «Челентано» у Львові.

На Західній Україні орудує віртуозний шахрай-псевдоправоохоронець (здебільшого у Львівській та Хмельницькій областях). Вже як мінімум п’ять останніх років, «допомагаючи» місцевим жителям задешево пригнати з-за кордону та розмитнити транспортні засоби. При цьому аферист видає (видавав) себе за працівника СБУ, посадову особу поліції, а останнім часом – за військового пілота, козиряючи своїми зв’язками в різних державних інстанціях, у тому числі в митних органах. Бере за обіцяні «дешеві» автомобілі завдатки, роздає розписки про отримання грошових коштів. А далі – його мобільний телефон перестає відповідати.
Редакцією «Правкому» було з’ясовано, що частина обдурених громадян з цими розписками зверталися до Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області – з позовами до Олександра Поліщука. Однак «цивільний відповідач» (за яким, до речі, не зареєстровано жодного майна) на судові процеси не з’являвся, у зв’язку з чим Олександра Поліщука з 2012 року розшукує Старокостянтинівський відділ поліції – як особу, яка переховується від органів влади. Однак знайти чомусь ніяк не може.

Гал-інфо про це повідомив редактор львівського правозахисного сайту «Правком» Віктор Корнієнко. За словами журналіста, ідеться про вродженця міста Старокостянтиніва Хмельницької області Поліщука Олександра В’ячеславовича (14.04.1989 р.н.), який останні п’ять років числиться в розшуковій базі даних МВС як особа, яка переховується від органів влади.
У Львові, стверджує журналіст, від кримінальних діянь Олександра Поліщука, зокрема, постраждала працівниця піцерії «Челентано» (що на пр. В’ячеслава Чорновола) Христина Пелехач, у якої аферист, представляючись працівником СБУ, видурив тисячу доларів США.
При цьому його не зупинило те, Христина та її матір-пенсіонерка були жертвами квартирного шахрайства (втратили у Львові єдине житло) та тривалий час безуспішно намагалися добитися від правоохоронців розслідування скоєного відносно них злочину. Беручи кошти за «допомогу», аферист цинічно обіцяв залучити до їхньої справи найкращих львівських адвокатів, проконтролювати хід розслідування з боку обласного СБУ. Аби йому повірили, називав своє справжнє ім’я та прізвище, показував паспорт, надав розписку про отримання грошових коштів. Після чого – зник…
Про те, ким Олександр Поліщук є насправді, редакція «Правкому» дізналася коли «знайоме» імя та прізвище запримітила в скаргах, якими рясніють українські інтернет-форуми для автомобілістів. Виявилося, що до СБУ він не має жодного відношення. Що дана особа – віртуозний шахрай, який орудує на території західних областей України (здебільшого у Львівській та Хмельницькій областях) вже як мінімум п’ять останніх років, «допомагаючи» місцевим жителям задешево пригнати з-за кордону та розмитнити транспортні засоби. При цьому аферист видає (видавав) себе за працівника СБУ, посадову особу поліції, а останнім часом – за військового пілота, козиряючи своїми зв’язками в різних державних інстанціях, у тому числі в митних органах. Бере за обіцяні «дешеві» автомобілі завдатки, роздає розписки про отримання грошових коштів. А далі – його мобільний телефон перестає відповідати.
Окрім того, редакцією «Правкому» було з’ясовано, що частина обдурених громадян з цими розписками зверталися до Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області – з позовами до Олександра Поліщука. Однак «цивільний відповідач» (за яким, до речі, не зареєстровано жодного майна) на судові процеси не з’являвся, у зв’язку з чим Олександра Поліщука з 2012 року розшукує Старокостянтинівський відділ поліції – як особу, яка переховується від органів влади. Однак знайти чомусь ніяк не може.
Редакція «Правкому» звертається до всіх, хто потерпів від шахрайський дій вищеназваної особи, з проханням повідомити про факти шахрайств на електронну адресу: [email protected] або за телефоном: 0506915730.

Галінфо

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницькому нова хвиля викрадення автономерів. З водіїв за повернення 300-1500 гривень

Останнім часом у Хмельницькому спостерігається черговий сплеск масового