На Хмельниччині повідомлено про підозру організатору підпільного цеху з незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

Як повідомляє Depo.Хмельницький, наприкінці минулого року в обласному центрі викрили та припинили діяльність підпільного цеху з незаконного виготовлення фальсифікованого алкоголю. Розпочали досудове розслідування, яке здійснюється за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області.

Встановлено, що хмельничанин, з метою незаконного виготовлення, зберігання та подальшого збуту горілки та коньяку, обладнав під цех орендоване складське приміщення, де, використовуючи спеціальне обладнання, виробляв фальсифіковану алкогольну продукцію.

Під час проведення санкціонованих обшуків на підпільному виробництві виявлено та вилучено понад 3 тисячі літрів готової продукції, 700 літрів спирту, а також спеціальне обладнання, яке використовувалось для незаконного масового виготовлення алкоголю.

Процесуальний прокурор повідомив про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених чч.1, 2 ст.204 ККУ – незаконне виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільного цеху з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, незаконне зберігання з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв та їх транспортування.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення обставин вчинених кримінальних правопорушень та вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Залиште коментар

Також по темі

За два роки вбивство журналістки з Нетішина Ольги Мороз так і не розкрите

Рівно 2 роки тому 15 березня 2015 року