Спроби внести з голосу додаткові питання в порядок денний, мером Хмельницького Олександром Симчишиним отримали відсіч представника фракції “Батьківщіна” Льва Бірюка: Не порушуйте регламент в угоду комусь, бо скільки б не годували «пупсів», вони будуть голодні – порадив він меру. Мабуть згадка добре знайомого кожному свободівцю прізвиська фінансиста партіі змусило мера пернести щекотливі питання на потім. Нагадаємо Пупс – прізвисько Ігоря Кривецького – одного з лідерів ВО “Свобода”

«Раніше тут (киваючи на місця, де зараз сидять депутати від «Свободи» – авт.) сиділа «Батьківщина». І вони порушували регламент, іноді робили все, щоб догодити комусь. Дерибанили землю. Тому, ще на регламентній комісії я заявив, що не голосую за все, що йде поза регламенту, і якщо є зауваження від юруплавніння», – сказав Лев Бірюк.
Він закликав депутатів не порушувати регламент – повідомляє сайт “Є”

«Що ж ми тепер робимо? Чим відрізняємося від попередників, якщо можемо побирати ногами законодавство в присутності представника прокуратури, який на жаль, жодного разу не вийшов і не сказав «Стоп» у випадках, коли порушується регламент і закон? – заявив Бірюк. – Мельник поїхав, але я не вірю в те, що Олександр Сергійович збирається їхати в Київ. Правда? Скільки б не годували пупсів, вони завжди будуть голодні! А ті, хто «пупсів» годує, або народ їм відкаже в довірі, або вони будуть вимушені їхати до Києва. Але я хочу заявити, що місто Хмельницький – це Україна, а Україна – понад усе. Чи я помилився, свободівці?»

«Не можна порушувати основи основ – регламент, який є нашим законом», – додав бютівець.

На що мер зауважив, що так і буде: спочатку розглядаємо всі питання, які внесені до порядку денного, а потім вирішимо, чи робити перерву, чи працювати в залі.

В своєму сюжеті підвладний міському голові телеканал “Місто” вирішив не розповідати

 

Залиште коментар

Також по темі

Депутат-«батьківщинівець» звернувся з відкритим листом до хмельничан: «Земля – це святе, а святим не торгують»

Депутат Хмельницької міської ради від ВО «Батьківщина» та