Сьогодні на сесії міської ради начальник міської поліції Валерій Онісьєв  попросив міську владу допомогти поліції боротися з наркоманією. Оперативно замальовувати різні написи на парканах, які рекламують сайти з продажу наркотиків. Нагадаємо такі написи можна побачити в усіх районах міста. На них рекламують різноманітню “кіслоту”, “блошки” та вказують номер телефона чи скайп за яким можна зв’язатися з діллєрами.

Також магазини продовжують продаж алкоголю вночі «Законодавство не забороняє продавати алкогольні напої вночі, – заявив Валерій Онісьєв. – А тому поліція не може впливати на цю ситуацію».Начальник міського відділу Нацполіції зазначив, що великі торгівельні мережі «дослухаються» до рішення міської ради, яким заборонено продавати алкоголь з 22.00 до 11.00. «Та є такі магазини, які торгують», – підсумував Валерій Анатолійович – повідомляє газета “Є”

Нагадаємо,  обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України вважає, що міська рада не має права забороняти торгівлю алкоголем вночі. 

Залиште коментар

Також по темі

Поліція Старокостянтинова разом з тітушками атакує блокувальників львівського сміття

Сьогодні близько 10-ї години ранку на активістів акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище було