Сьогодні близько 10-ї години ранку на активістів акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище було здійснено напад невідомими особами спортивної статури, тітушок.

Група активістів приїхала на сміттєзвалище, щоб підтримати свого колегу, який ніс ранкове чергування. Цього ранку чергував Костянтин Афанасьєв, який повідомив, що на сміттєзвалищі зібралося більше 20-ти чоловік і прибувають ще, серед них він помітив працівників Старокостянтинівського КПП і багато молодиків спортивної статури.

Коли ми приїхали, на сміттєзвалищі знаходився вантажний автомобіль із львівськими номерами, законність розвантаження якого ми планували з’ясувати.

Не встиг мій автомобіль під’їхати до воріт полігону ТПВ, як його оточили невідомі люди, відкрили двері і намагались витягнути мене з машини. Під час цих дій вони погрожували і вимагали щоб ми поїхали з сміттєзвалища.

В результаті сутички нам вдалося зачинити двері автомобіля. Після цього нападники його розгойдали, а потім відсунули в сторону, щоб дати змогу виїхати із сміттєзвалища вантажівці.

Тітушки вже почали від’їздити, коли прибула поліція. Далі була подвійна погоня, в результаті якої їх наздогнали і затримали. При цьому втікачі встигли змінити номерні знаки на своєму автомобілі.

На теперішній момент активісти подали кілька заяв до поліції, відомості про кримінальне правопорушення занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Ще цікавий момент, коли на підкріплення прибули двоє нових поліцейських чомусь на кареті швидкої допомогти, одна з них (дівчина) кинулася з поцілунками та обіймами до одного з молодиків, які здійснювали напад.

Залиште коментар

Також по темі

Поліцейський з Хмельницького намагався “відмазати” рідного брата, що вчинив порушення на дорозі, перед колегами

Голова хмельницького осередку “Стоп корупції” Артур Сторожук оприлюднив