Голова хмельницького осередку “Стоп корупції” Артур Сторожук оприлюднив світлини, на який чітко видно, як патрульний поліцейський Клінтухов з місцевого управління поліції у форменому одязі намагався вигородити перед колегами свого брата за порушення правил дорожнього руху. Фото активіст виклав у соцмережі.

“Ну що – от і прийшла пора поставити крапочку в історії з патрульним Григорієм Клінтуховим. Пан Роман Мартинюк, знаючи, що відео передане для розслідування, брав мене “на понт”. Покер-фейс у Фейсбук, так би мовити. Поважаю, міцні нерви. Але є ще офіцерська честь. Тому пропоную 1. Визнати, що Ви триндун на пару з керівником Патрульної поліції. 2. Вибачитись за триндьож (Ви ж сподівались на це від мене в разі неможливості довести мою правоту?). 3. Рапорту на звільнення Вас, пане Мартинюк, та О. Костенка. Та на десерт – 4. Застрілитись, щоб змити ганьбу, як того вимагає кодекс офіцерської честі.

Для читачів, що не в курсі. На фото патрульний Клінтухов, на фоні затриманої “Ауді”, у формі, прибалтує дорожню поліцію порішати.

Їжте, офіцери, не обляпайтесь. Тепер з вас точно ніхто не злізе”, – зазначив голова хмельницького осередку “Стоп корупції” Артур Сторожук.

Нагадаємо, на початку червня автівку Клінтухова зупинили інспектори з безпеки дорожнього руху через підозру, що транспортний засіб – нелегальний.

Як стало відомо в ході спілкування з водієм, автомобіль не його, а його брата, який працює в патрульній поліції. Через деякий час приїхав брат, який дійсно служить в патрульній поліції Хмельницького, Клінтухов Григорій, друга рота, вдягнений був у формений одяг. Останній, не змігши домовитись на місці події, вихопив підроблене свідоцтво про реєстрацію, сів в автомобіль “Ауді А6″ на польських номерах і почав тікати”, – зазначають активісти “Стоп корупції”.

Усі події були зафіксовані на відеореєстратор в авто поліцейських та нагрудні камери поліцейських (із записом голосу) та відео громадських активістів.

“Проте, ні відео, ні фото з того моменту не оприлюднювали. Це і викликало підозри, адже саме документальний запис зміг би або підтвердити, або спростувати те, що патрульний, який здав зміну, був у формі та, по суті, перевищив свої повноваження. В управлінні ж певні – Григорій Клінтухов приїхав просто підтримати брата”, – додають громадські активісти.

Сам правоохоронець від коментарів відмовився.

Наразі тривають експертизи автомобіля та службове розслідування щодо патрульного.

СтопКор

Залиште коментар

Також по темі

Поліція Старокостянтинова разом з тітушками атакує блокувальників львівського сміття

Сьогодні близько 10-ї години ранку на активістів акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище було