Презентовані міською владою Хмельницького плани розширити площу комунального ринку   “Ранковий” виявилися зі смаком скандалу. У ділянки між коліями та теперішньою територією комунального базару виявився власник. Який дізнався про плани міської влади з газети і збирається боротися за свої права.

Міська влада передала земельну ділянку, яка перебуває у приватній власності своєму комунальному підприємству. На що не мала права –  повідомив Артур Сторожук,  голова Хмельницького осередку “Стоп корупції” . Він переконує, що земля є його власністю.

“Земля, яка вказана на фото, належить МЕНІ як приватній особі та громадянину. Зображена на фото будівля – моя приватна власність, маю на неї техпаспорт та свідоцтво на право власності. За діючим законодавством, земельна ділянка завжди іде за нерухомістю беззаперечно та безкоштовно, я маю право на землю під будівлею навкруги для обслуговування будівлі та вільного проходу до неї” – прокоментуав він публікацію і фото у виданні “Всім”, де директор комунального ринку Володимир Чекман розказує про свої плани покращення ринкового бізнесу під дахом комунального підприємства. Повністю про плани розширення ринку можна прочитати в матеріалі “Міські чиновники розвиватимуть власний базар”

“Бетонний паркан на фундаменті теж належить МЕНІ, як і ворота та решта інфраструктури, зводилось моїм коштом… Свою приватну власність я не віддам! Як могли мою землю віддати комунальникам без рішення суду та погодження зі мною – не розумію. Але ситуацію не залишу, буду звертатись до суду та правоохоронних органів”, – зазначає Артур Сторожук у соцмережі.

Про наміри міської влади провести на території реконструкцію ринку “Ранковий” голова осередку “Стоп корупції” Артур Сторожук дізнався з публікації у місцевій газеті.

“А ось цю болотяну місцевість заасфальтують, траву повикошують і сюди відкриють прохід для покупців. Цю землю віддали комунальникам. Територія знаходиться ближче до колії, і саме сюди перенесуть МАФи з центральної алеї” – такі плани мають чиновники на ділянку підприємця

Фото газети “ВСІМ”

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього