Заступник голови Асоціації пасажирських перевізників “Поділля” і власник автобусних маршрутів №№ 21-22 Олександр Мішин не виключає, що подасть зустрічний позов проти хмельничанина Івана Кульгука, який через суд добився відтермінування здорожчання вартості проїзду.

Про це він заявив у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Не виключаю, що буде позов проти Кульгука. Підрахуємо мої втрати: 15 автобусів, кожен з яких в день перевозить 500-600 пасажирів. Назбирується до 10 тисяч гривень щоденно, а за місяць – 300 тисяч. Звичайно, я добиватимуся компенсації цих коштів, звертатимуся навіть до Верховного суду”, – сказав перевізник.

На думку Мішина, подібна судова практика може довести ситуацію до абсурду.

“Уявіть: після десятої вечора вам продали у магазині горілку – ми подаємо до суду, нехай його закриють. Або при вході до перукарні поламані східці – давайте закриємо цей заклад через суд. Не бачу в цьому логіки, крім шоу”, – зазначив власник автобусних маршрутів.

Як писала “Подільська.інфо”, Хмельницький міськрайонний суд 28 лютого зупинив рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті з 1 березня цього року.

До суду звернувся хмельничанин Іван Кульгук, який просить визнати не чинним рішення виконкому від 23 лютого про здорожчання проїзду. Позивач вважає, що влада з порушенням процедури і вимог закону про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності підняла тарифи, що “принесе збитки мешканцям Хмельницького і гостям”.

Додамо, що пан Кульгук вже судився за дешевший проїзд у хмельницьких маршрутках. У 2016 році він вимагав зменшити вартість проїзду у маршрутних таксі з 3,5 грн – до 3 грн. У результаті програв суди першої та апеляційної інстанцій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього