Вистачило Хмельницькобленерго і на подарунки пенсіонерам-енергетикам до Дня енергетика

Незважаючи на проблеми в енергетиці, незадоволення тарифами на електроенергію, минулорічні війни за те, хто буде керувати головною енергопостачальною компанію Хмельницької області,  ПАТ Хмельницькобленерго знаходить гроші на непрофільну діяльність. Прес-служба підприємства похизувалася, що до Хмельницького обласного художнього музею надійшов з видавництва календар на 2017 рік, ілюстрований репродукціями творів дивовижної української художниці Марії Приймаченко (з колекції ХОХМ). Видання цього оригінального календаря стало можливим завдяки підтримці ПАТ «Хмельницькобленерго».

Скільки саме коштів підприємство витратила на видання календаря прес-служба замовчує. Зрозуміло лише, що за культурну ініціативу сплатили споживачі електроенергії, адже всі витрати підприємства-монополіста зашиваються в тариф

Нагадаємо, що незважаючи на вимогу західних донорів, які вимагали до кінця 2016 року виставити державні пакети обленерго на приватизацію (серед яких і Хмельницькобленерго), у грудні аукціон з продажу в черговий раз було перенесено. На думку експертів, така ситуація дозволяє фінансово-промисловим групам фактично контролювати напівдержавні підприємства і готувати їх прожаж під себе. читайте Хмельницькобленерго продадуть у грудні: хто покупець?

Залиште коментар

Також по темі

У Шепетівці хочуть підвищити вартість проїзду в громадському транспорті

20 червня 2017 року  у сесійній залі Шепетівської