Недосконалість законодавства та відсутність кваліфікованих кадрів –головні проблеми, що заважають розвитку об’єднаних територіальних громад в Хмельницькій області.

Таку думку висловив голова Маківської сільської ОТГ Анатолій Кушнір під час засідання регіональної платформи у Хмельницькому регіональному відділенні Асоціації міст України, пише сайт “Вдало”.

Як повідомив заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Валерій Олійник, наразі в області створено 26 ОТГ, ще 4 громади готуються до об’єднання.

На засіданні голови ОТГ також виступили з ініціативою розділити Хмельницьку область на три округи: Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Шепетівський.

За результатами засідання регіональної платформи вирішили підготувати матеріали по проблемах , що заважають розвитку ОТГ та передати їх в Асоціацію міст України; провести регіональну платформу з  питань медичного забезпечення ОТГ, роботи ФАПів та госпіталів; підготувати пропозиції для народного депутата Сергія Мельника щодо уточнення обов’язків старост; надати пропозиції щодо акцизного податку; звернутися до Асоціації з пропозицією проводити регіональні платформи  з народними депутатами щоквартально.

Залиште коментар

Також по темі

Люстрований екс-начальник хмельницької міліції Сергій Мельник подався у політику

27 вересня відбулося пленарне засідання сесії Старокостянтинівської міської