В період з 2011 по 2017 рік перелік областей-лидерів за кількістю речових ринків в Україні залишається незмінним – порахували аналітики компанії Pro-Consulting. Найбільша кількість ринків знаходиться в Хмельницькій області -18,9%.
Про боротьбу за землю під хмельницькими ринками читайте у матеріалі Свобода хоче закрити власника “Катіону” Дьяченка, в якого міська влада забрала базар
Приріст за рік склав 3%, що пов’язано з перерозподілом долей між регіонами. Дніпропетровська область займає друге місце з часткою в 11,7%, на третьому місці – Львівська область – 11,4%. Топ-10 областей за кількістю речових ринків виглядає таким чином:
1.Хмельницька,
2.Дніпропетровська,
3.Львівська,
4.Закарпатська,
5.Тернопільська,
6.Київська,
7.Івано-Франківська,
8.Сумська,
9.Одеська,
10.Житомирська.
Рейтинг міст країни за кількістю речових ринку в період з 2011 по 2017 роки істотно не змінився – десятка лидерів залишилася раніше, за винятком Луганська, замість нього в список ввійшли Чернівці », – повідомили аналітики.
В Одесі та Харкові розташовані найбільші вечірні ринки в Україні, але їх територія вважається єдиним торгівельним майданчиком і враховується як один ринок. У Хмельницькому, навпаки, один великий ринок складається з 24 маленьких. Загальна кількість ринків в місті складає 50 штук.
«Найпопулярнішими вечіпніми ринками в Україні залишаються “7 км” в Одесі, Хмельницький ринок і «Барабашово» в Харкові. Ці вечірні ринки відрізняються розвиненою інфраструктурою, наявністю охорони, банків, пунктів медичної допомоги»- резюмували в кампанії Pro-Consulting
«На сьогоднішній день близько 50% українців роблять покупки на ринку товарів. Для того, щоб залучити покупців, використовується реклама, а також додаткові послуги, сервіси та розваги. Крім того, багато власників місць на ринку значно модернізують свої торгові точки і вкладають кошти у їх розвиток. Наприклад, рівень життя в Хмельницькій області напряму залежить від торгівлі. Кількість ресових ринків у даній області зросла з 33,3% до 38,7%. Причиною такої тенденції стало зміна геополітичної ситуації в країні в цілому », – відзначилианалітики компанії Pro-Consulting
2 Comments
Йоорнейм
Можа пора вже від торгівлі імпортом до власного виробництва переходити та експортної діяльності? Кожен порядний купець намагається стати промисловцем.
Богдан
Розвиваймо інтернет-торгівлю, це вимога часу. Саме так Хмельницький стане центром електронної комерції, а не просто згасаючим базарищем. Щотижневі бізнес зустрічі підприємців для навчання онлайн бізнесу Global E-Commerce Café – Хмельницький мають на меті об’єднати хмельницький бізнес навколо цієї великої мети. Щоб бути прибутковим у наш час, давно пора навчитись продавати в інтернеті. Долучайтесь і ви щоб бути в тренді.