Назва цієї статті мала бути іншою, і висновки мали бути іншими. Але в процесі написання і аналізу отриманих документів відкрилися зовсім інші факти, ніж ті, що лунали під час зустрічі з керівником комбінату комунальних підприємств Володимиром Буличем. А саме – намалювалася схема заробітку на львівському смітті в Старокостянтинові.

Вчорашня розмова з Володимиром Буличем розпочалася з ініціативи депутата міської ради Олександра Шевчука.  Керівника комбінату комунальних підприємств  застали в робочому кабінеті.

З розмови з’ясувалося, що на сьогодні існує лише єдине обмеження по вивозу львівського сміття на старокостянтинівське сміттєзвалище – до 50 тонн на добу, а вартість прийому сміття 500 грн. за тонну.

Володимир Булич повідомив, що рішення про прийом львівських відходів було прийнято “тільки з ціллю, щоб отримані кошти направляти на екологічні заходи”. За його словами, в рамках цих заходів готується проект, згідно якого передбачено:

  • встановлення сортувальної лінії на сміттєзвалищі, пресування сміття і надсилання на переробні заводи;
  • впорядкування прийому відходів;
  • через три роки планується вироблення електроенергії з виділеного сміттям біогазу і її продаж по кіотському протоколу.

Загальна сума проекту 20 мільйонів євро. Перші результати від його реалізації обіцяно вже на цьому тижні. До середи В.Булич висловив готовність представити проект у повному обсязі, включно із зазначенням хто скільки вкладатиме в нього грошей.

Відверто кажучи почуті плани від керівника комбінату комунальних підприємств виглядали доволі непогано і хотілося б побачити їх реалізованими. Ложка дьогтю в бочці меду знайшлася вже пізніше, коли було прочитано отриманий документ – Договір намірів про співпрацю. Наводимо копію договору:

Ось як виглядає схема побудована цим цим договором:

Схема заробітку на смітті

Нагадаємо, у попередньому договорі фігурувала сума 350 грн. за одну тонну сміття і він був підписаний двома сторонами: Львівспецкомунтранс та Старокостянтинівським комбінатом комунальних підприємств (ККП).

В оновленому варіанті додалося два посередники: ТОВ “ДВ-Екосвіт” та ТОВ “Екостаркон”, при цьому більше половини коштів за сміття (281,84 грн./т), згідно договору, отримує приватна фірма замість міського комбінату комунальних підприємств.

То таки правду казав Володимир Євгенович: “Зараз на львівському смітті заробляють ті, кому не ліньки!”.

Дивіться фрагменти зустрічі з з керівником Старокостянтинівського ККП Буличем В.Є. на відео:

Старокостянтинів небайдужий

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це