Заступник начальника Головного управління з реагування  на надзвичайні ситуації ДСНС в області Петро Сибіга озвучив причини виникнення масштабної пожежі триповерхової торгівельно-виробничої споруди на Старокостянтинівському шосе, 26 у Хмельницькому. Про це він розповів на засіданні бюджетної комісії облради.

“Ця будівля експлуатувалася з порушенням правил пожежної безпеки. Чому у приміщеннях меблевої фабрики не виявилося жодної пожежної перегородки? В інших приміщеннях замість цегляної перегородки встановлювали гіпсокартонну, яка при температурі 460 градусів перетворюється на папір. Це посприяло швидкому розповсюдженню вогню”, – цитує рятувальника Незалежний громадський портал.

На запитання депутатів, що ж має з’явитися на місці згораної будівлі, Петро Сибіга відповів: “16-поверхівка”.

Нагадаємо, 2 липня вночі, на пункт зв’язку оперативно-координаційного центру ГУДСНС України у Хмельницькій області надійшло повідомлення про те, що у Хмельницькому на вул. Старокостянтинівське шосе, 26 сталася пожежа. У результаті вигоріли три поверхи будинку на вул. Старокостянтинівське шосе, 26.

 

1 Comment

  1. Що означає “на місці”?! Вони там зовсім вже береги втратили?! Споруда хіба зруйнована?
    Змусити мудаків відновити все як було власним коштом (дах, перекриття тощо), а забудовникам – написати на папірці слово “шістнадцятиповерхівка” (бажано без помилок), згорнути в трубочку та запхати собі в анус.

Залиште коментар

Також по темі

Однокімнатні квартири у Хмельницькому орендують за 3500-4000 грн. Двокімнатні на тисячу дорожче

Орендувати однокімнатну квартиру у центрі Хмельницького можна в