Колегія суддів Вищого адміністративного суду України задовольнила позов Хмельницької міської ради до Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо скасування реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт від 21 травня 2015 року за №ХМ 083151420262, видану ПП «Ультрасервіс» на вулиці Нижня Берегова, 2/4Б (з будівництва бази відпочинку із поліпшеними апартаментами та кімнатами гуртожиткового типу).

Про свідчить постанова суду від 9 листопада.

Суд взяв за основу висновки міської комісії по обстеженню територій забудови об’єктів будівництва на відповідність виданій замовнику містобудівної документації, створеної у липні 2015 року.

Цей орган виявив невідповідність цільового призначення земельної ділянки, зазначеної у договорі оренди та містобудівних умовах та обмеженнях на Нижній Береговій, 2/4Б.

Також в містобудівних умовах та обмеженнях не зазначено відстані від об’єкту, який проектується, до меж червоних ліній, та внесено недостовірні дані щодо відсутності планувальних обмежень та вимог в частині наявності прибережних захисних смуг, хоча будівництво бази відпочинку здійснюється безпосередньо в зоні прибережної захисної смуги. Відстань від об’єкту будівництва “Ультрасервіс” до водного фонду становить від 3 до 11 м. Вказані результати обстеження комісії зафіксовані в акті №3 від 28 липня 2015 року.

З цього приводу колегія суддів вважає, що в управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Хмельницькій області були всі законні підстави (частина 7 статті 36 Закону України №3038-VI), щоб скасувати декларацію про початок будівництва, яку воно зареєструвало 21 травня 2015 року.

Нагадаємо, що 19 жовтня Хмельницька міськрада програла у Вищому господарському суді України справу зі знесення багатоповерхівки на вул. Нижня Берегова, 2/4Б.

Довідка НГП. 27 січня ц.р. Хмельницька міська рада відмовилася від поновлення договору оренди землі ПП “Ультрасервіс”, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б площею 3800 кв. м.

За даними досудового слідства, це будівництво завдало збитків державі на суму 540,4 тис. грн.

Прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

За даними Єдиного державного реєстру, засновником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це