У Хмельницькому рептилію помістили у вітрину крамниці годинників. Крокодилові надто мало місця у тісному акваріумі: тварина довжиною в один метр заледве влізає у резервуар усього в 30 сантиметрів.

Власники елітного салону годинників “Тік-так” задля власного піару пішли на такий “екзотичний” крок, забувши про гуманність.

Невідомо, скільки в таких жахливих умовах витримає крокодил, адже рептилію позбавили подачі повітря та освітлення. Зараз бідолашна тварина виконує функцію “приманки” для покупців.

Зоологи стверджують, що крокодилам конче необхідний ультрафіолет, котрого немає в умовах неволі. Утім, власники крокодила не потурбувались про те, аби забезпечити тварині спеціальну лампу.. Крім того мінімальний об’єм води в акваріумі для такої великої  рептилії мусить складати менше 1000 літрів  із рівнем води не менш як 50 сантиметрів. І ще один фактор: для нормального життя крокодилові потрібен сталий температурний режим – 25-35 градусів. Терморегулятором, який би вирішив проблему, у салоні, звісно, також не турбуються.

Зоозахисники переконують, що це – явні порушення закону  України про захист тварин від жорстокого поводження.

Відомості Україна

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Крокодилицю Афродіту з хмельницької крамниці годинників перевезли до Івано-Франківська

Крокодилицю, котру донедавна утримували у вітрині крамниці годинників