Затримана з грошима за вступ до Хмельницького медколеджу заступник директора, про яку повідомляла Хмельницька прокуратура, заступник директора з науково-методичної роботи, викладач акушерства та гінекології, викладач вищої категорії Калиновська Олександра Григорівна – повідомили джерела ПОДІЛЬСЬКА.інфо

Подробиці читайте Вступ до Хмельницького медколеджу $2250 з людини. Заносити заступнику директора

Олександра Калиновська не є членом приймальної комісії у цьому році,  впливу на зарахування до медколеджу не має. Ймовірно, кошти передбачалися для третьої особи, яка такий вплив має. Співрозмовник ПОДІЛЬСЬКА.інфо відзначив, що розмір хабара залежить від рівня підготовки абітурієнтів. Останнім часом, рівень випускників сільских шкіл області, що складають більшість вступників до медколеджу постійно падає. За зарахування на бюджет можуть запросити до $5000, якщо вступник не проявляв хисту до навчання.

Що ж до ситуацією з Калиновською, джерела ПОДІЛЬСЬКА.інфо повідомили, що ймовірно мова йшла про вступ двох абітурієнтів по  $2000. А $500 посередницькі Калиновської. Затримали заступника директора ще вчора, не на робочому місці. Ймовірно, мова може йти про провокацію хабара.

Фото прокуратури з місця затримання
стодоларові купюри виявилися міченими

Залиште коментар

Також по темі

З червня Україна переходить на електронні лікарняні

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що: З