Заступницю директора Хмельницького базового медичного коледжу затримали на хабарі у 4 тис. 500 дол. США від двох абітурієнтів за позитивне складання вступних іспитів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Подробиці читайте у матеріалі  Заступника директора медколеджу Олександру Калиновську з хабарем в $4500 затримали не на робочому місці

За позитивне складання двома абітурієнтами вступних іспитів та зарахування їх до числа студентів навчального закладу заступник директора Хмельницького базового медичного коледжу вимагала хабар у сумі 4,5 тис. дол. США.
“Під час одержання обумовленої суми неправомірної вигоди правопорушницю викрито “на гарячому” та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а неправомірно одержані кошти вилучено”, – йдеться у повідомленні.
За вказаним фактом слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області здійснюється досудове розслідування за ч.3 ст.369-2 (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) Кримінального кодексу України.
На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманій особі запобіжного заходу.
Нагадаємо, що санкція ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України передбачає покарання від 3-ьох до 8-ми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Залиште коментар

Також по темі

З червня Україна переходить на електронні лікарняні

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що: З