Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на Хмельниччині завод з виробництва автомобільної електропроводки.

Днями у Хмельницькій ОДА відбулася зустріч керівництва області з представником машинобудівної компанії “Sumitomo electric” Лучіаном Ангелеску, інформує Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

 

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи реалізації проекту зі створення заводу з виробництва автомобільної електропроводки.

За словами Ангелеску, компанія ретельно проаналізувала умови для розвитку свого бізнесу в різних регіонах та визначила саме Хмельниччину, як найбільш перспективну. Відтак, обговорили одразу деталі щодо площ для можливого розміщення майбутніх підприємств, умов їх придбання та оренди, відповідності запропонованих варіантів потребам виробництва тощо.

Компанія розглядає пропозиції по оренді готових до виробництва площ від 10 тисяч кв.м. Наразі вже оглянуті виробничі приміщення у Шепетівці та Старокостянтинові, а також кілька приміщень у Хмельницькому. Надалі планується відвідати виробничі приміщення у Хмельницькому на заводах “Новатор” та “Адвіс” та у Волочиську.

Залиште коментар

Також по темі

Корнійчук оголосив війну екологам. Тепер хоче звільнити і Гуменюка, і Вавринчука

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук відреагував на закиди міністра