Ізяславський будинок культури чиновники відремонтували на мільйон. Але лише на папері

На Хмельниччині розпочато провадження за фактом привласнення близько 1 млн грн бюджетних коштів, призначених на ремонт будинку культури. Про це свідчать відомості, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як повідомила  прес-служба прокуратури Хмельницької області, правоохоронці виявили факт привласнення бюджетних коштів, передбачених на виконання ремонтних та будівельних робіт об’єктів соціальної сфери Ізяславського району.

Встановлено, що у грудні 2016 року службові особи Ізяславського районного будинку культури, зловживаючи своїм службовим становищем та за попередньою змовою із службовими особами одного з товариств, внесли недостовірні  відомості до актів виконаних робіт з капітального ремонту районного будинку культури.

Фактично ж вказані роботи на сьогодні не виконані. Вартість робіт та матеріалів, що безпідставно внесена до вказаних актів, становить майже 900 тисяч гривень.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366 (службове підроблення), ч.3 ст.191 (привласнення майна, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Залишити відповідь