Колишнього начальника управління ЖКГ Хмельницької ОДА можуть покарати за те, що не відзвітував про доходи. Слідче управління ГУ НП в Хмельницькій області розпочало кримінальне провадження за фактом приховування ним відомостей про доходи , передає Depo.Хмельницький.

Як інформують у прес-службі облпрокуратури, тепер уже екс-очільник житлово-комунального управління зобов’язаний був згідно закону “Про запобігання корупції” заповнити електронну декларацію про доходи і витрати за 2015 рік. Втім, не зробив цього.

“За фактом умисного неподання особою, діяльність якої пов’язана з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, електронної декларації слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.366-1 (декларування недостовірної інформації, в тому числі умисне неподання суб’єктом декларування декларації) Кримінального кодексу України”, – повідомили у прес-службі прокуратури.

Нагадаємо, що останнім начальником управління ЖКГ Хмельницької ОДА був депутат міської ради від БПП Ігор Ялоха. Він був призначений на посаду Михайлом Загородним у березні 2016 року, а звільнений Олександром Корнійчуком у вересні минулого року.

Ще раніше начальником управління ЖКГ області був Петро Махнюк, якого з посади у грудні 2014 року звільнив Олександр Симчишин, тоді перший заступник голови Хмельницької ОДА. Після звільнення Махнюка, як і після звільнення Ялохи, виконувачем обов’язків начальника управління призначався перший заступник Григорій Ващук.

Залиште коментар

Також по темі

Міністр екології Семерак “подав урок” Корнійчуку: попросив Генпрокуратуру перевірити факти можливих порушень при видачі дозволів

Міністр екології Остап Семерак звернувся до Генеральної прокуратури України