Свято китайського комп'ютера

Комп’ютери які Уряд китаю подарував Україні в рамках допомоги українським школам стали обєктом активного піару зі сторони депутатів і чиновників. Нагадаємо 2,4 тисячі українських шкіл отримали від Китайської Народної Республіки 23,5 тисячі нових комп’ютерів в рамках угоди між Міністерством освіти і науки України та КНР. Певний час компютери затрималися на складах, бо Міносвіти проводило тендер на встановлення на компютерах ліцензійного програмного забезпечення Microsoft

Після того, як про велике досягнення по компютерізації шкіл відсвітував прем’єр-міністр Гройсман, естафета піару перейшла до депутатів та чиновників. Так у Камянці-Подільському китайські комп’ютери школам передає нардеп Володимир Мельниченко.

Видання Кам’янець-Подільський портал нагадує, що раніше напрдеп Мельниченко розносив бутлі з водою по навчальних закладах, але там наліпив свою етикетку. “Так і на кожній такого роду благодійній допомозі, чи придбане будь-що за державні чи з місцевої казни кошти”

Видання також наголошує, що ще відколи пороздавали ті комп’ютери по школах, діти до цього часу вчаться по старих… Китайці і не здогадуються, які “винахідники” в нас Українці, які при владі.”

До речі, у повідомленні присвяченному передачі подарованих Китаєм комп’ютерів міський голова Кам’янця Михайло Сімашкевич забув  подякувати самим китайцям: “Щойно разом із народним депутатом передали в навчальні заклади, які найбільше потребували оновлення оргтехніки, 45 комп’ютерів. Дякую голові облдержадміністрації Олександру Корнійчуку та начальнику обласного управління освіти і науки Олегу Фасолі за сприяння в наданні такого необхідного для наших шкіл обладнання” – пише міський голова, що теж дарував подаровані китайцями комп’ютери

“ПОДІЛЬСЬКА.інфо” просить повідомляти хто дарував китайські комп’ютери вашій школі

 

Залиште коментар

Також по темі

Власники ділянок біля Дністра судді, чиновники та нардеп Мельниченко. Данні реєстрів

Відкриті реєстри, е-декларації та кадастрова карта творять дива.