Голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук сьогодні дав свою оцінку подіям, які учора сталися у приміщенні Будинку рад. Знесення турнікету та погроми у стінах обласної адміністрації, які влаштували представники ВО “Свобода” та громадської організації “Сокіл” (яка є молодіжним крилом “Свободи”), він назвав дешевою піар-акцією.

Про це Олександр Корнійчук написав на своїй сторінці у Фейсбук:

“Ми ж усі добре розуміємо, для чого депутати від ВО «Свобода» влаштувала увесь цей перфоменс із кувалдою, розбитим склом та рештками турнікету, які принесли під мій кабінет. Влаштували гарну картинку для журналістів. З огляду на рейтинг «Свободи», який безустанно падає, і в місті Хмельницькому також, це зайве нагадування про себе журналістам. Бо якби цей турнікет їм насправді так дошкуляв, то вони б його зняли тихо і без зайвого галасу. Але ж то треба було зробити саме вчора, саме у перерві сесійного засідання облради, коли в приміщенні знаходилася купа журналістів та камер. Можу відзначити – прикувати до себе вчергове увагу мешканців Хмельниччини «свободівцям» вдалося. Але чи сьогодні громада Хмельниччини дотримується «політики руйнувань» та хоче таких дешевих піар-акцій – у мене є великий сумнів. Я б порадив тим громадським активістам та молодикам, які вчора трощили будку охорони та турнікет, зробити бодай щось для розвитку та процвітання Хмельниччини, влаштуватися на роботу, аби приносити користь суспільству, в якому вони живуть. Бо руйнувати може кожен, а от будувати та щось створювати…

Не хочеться думати про те, що вчорашні події є продовженням сумнозвісних подій 31 серпня 2015 року під Верховною Радою де, в результаті спровокованих хмельницькою “Свободою” дій (кинутої гранати), загинуло четверо нацгвардійців, а кілька десятків отримали поранення.

Як сказав відомий класик: «Розруха починається в головах». Тому потрібно навести порядок у своїх думках, словах, і, як наслідок, буде порядок в діях”.

Також він зазначив, що йому дуже шкода, що люди, які називають себе патріотами України, втягують у свої брудні політичні ігри юнаків,  які ще не можуть відповідати за свої вчинки, та абсолютно сторонніх людей, які хочуть відчути себе причетними до чогось важливого. Як пише Корнійчук, це є політичним цинізмом, який не додає честі окремим депутатам.

У прес-службі Хмельницької ОДА також зауважили, що за увесь той час, відколи у приміщенні обласної адміністрації встановили пропускний режим, не було жодної скарги, що турнікет комусь перешкоджав у спілкуванні з владою.

“Ті, хто хотів прийти до голови ОДА чи до його заступників на прийом, відвідати засідання депутатських комісій облради чи сесії, безперешкодно заходили. Встановлення турнікету – то була вимога, якої обласна адміністрація мала дотриматися. Приписи про встановлення в обласній адміністрації пропускного режиму були надіслані Службою безпеки України та Національною гвардією, і ми їх виконали. Рішення обласною радою щодо демонтажу турнікету не приймалося. На ім’я голови Хмельницької ОДА надходив лише депутатський запит. Тому не зрозуміло, яке рішення ради виконувалося вчора”, – зауважила начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Інна Михайлова.

Нагадаємо, вчора під час позачергової сесії обласної ради У Хмельницькій ОДА свободівці потрощили турнікет. 

Згодом на своїй сторінці у Фейсбук депутат облради з фракції “Свобода” Віктор Бурлик, який особисто взяв до рук молота, аби зруйнувати будку охорони та турнікет, написав:

“Стосовно сьогоднішнього “інциденту” з демонтажем турнікету на вході до приміщення Хмельницької облради… До мене, як депутата Хмельницької обласної ради, неодноразово зверталися мешканці області зі скаргою на те, що вони не можуть безперешкодно потрапити до приміщення облради. Відповідно до всього цього, свої сьогоднішні дії вважаю виконанням рішення ради та волі хмельничан. Натомість, на мою думку, самовільне встановлення турнікету головою Хмельницької ОДА є перевищенням службових обов’язків. Гадаю, це було вчинено з хуліганських мотивів”.

Віктор Бурлик також зазначив, що очільник адміністрації Олександр Корнійчук восени 2016 року самовільно встановив турнікет без узгодження з депутатським корпусом облради.

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Бурлика знову звинувачують у хуліганстві. Він виправдовується – усе робив на прохання виборців

Голова Хмельницької обласної організації політичної партії “5.10” Едуард