Львівські фури, помстилися активістам Старокостянтинова: вигрузили сміття на полях району

4610
немає коментарів

Фури з львівським сміття, які активісти не пустили на старостянтинівський полігон незважаючи на наїзди тітушок та поліції,  так туди і не потрапили. Та схоже, вантажівки не хочуть їхати повними назад до Львова. Подробиці читайте  Поліція Старокостянтинова разом з тітушками атакує блокувальників львівського сміття

Тому висипають сміття на полях Хмельницької області. Вчора, дві розвантажені купи львівсько сміття було виявлено біля села Капустин Старокостянтинівського району. Дві вантажівки висипали сміття прямо посеред поля, серед непотребу було знайдено речі та чеки характерні для львівського регіону – повідомляє Старокостянтинів небайдужий

Поліція вже зафіксувала даний факт, проводиться розслідування. Також, купи львівського сміття було виявлено біля села Миролюбне.

Купа львівського смітття біля села Миролюбне

Раніше ПОДІЛЬСЬКА.інфо повідомляла, що Стакостянтинівський міський голова Микола Мельничук озвучив інформацію, що місто підписало договори про вивезення львівського смітття до Старокостянтинова ще навесні.  З того часу на Старокостянтинівський полігон ТПВ було завезено більше 1300 тонн сміття, а 5 липня відбувся напад тітушок на активістів акції “Старокостянтинів не сміттєзвалище”.

Напад стався вже після того, як за вивезення львівського сміття взявся уряд Володимира Гройсмана, заявивши, що мер Львова Садовий не справився з сміттєвою кризою і відправив для вирішення питання віце-прем’єра Генадія Зубка. Два тижні тому прибувши до Львова, Зубко заявив, що “ми почнемо вивозити сміття. Вже визначилися з обсягами і транспортом – потрібно приблизно 600 рейсів. Куди возити – інше питання”, – сказав Зубко, додавши, що місця прийому відходів зі Львова будуть визначені в робочому порядку. При цьому Зубко наголосив, що не хоче обговорювати це питання публічно, оскільки відразу ж почнуться акції протесту і блокування і фактично засекретив маршрути за якими поїде львівське сміття.

До речі, в районі Старокостянтинова водії помітили на дорозі залізні шипи, які хтось розкидав по дорозі. Можливо, у такий спосіб місцеві мешканці намагаються захистися від докучливих львівських сміттєвозів. Читайте Шипи з проволоки розкидані на трасі Хмельницький – Старокостянтинів. Полюють на фури?

Залиште коментар

Також по темі

Верховна Рада заборонила використання пластикових пакетів з 2022 року

Водночас зазначається, що обмеження не поширюватиметься на біорозкладні