Активісти ведуть переговори з головою облради

Майданівці після віче на Майдані увірвалися до Будинку рад. Нацгвардійці не пускали людей через турнікет, оскільки на годиннику було уже 20.40. майданівці пішли до голови облради Михайла Загородного вимагати зняти турнікет, оскільки будинок рад знаходиться на балансі обласної ради.

Активісти вимагають від Загороднього рішення щодо встановлення турнікету, якого не має, оскільки турнікет стоїть у будівлі облради: “Забери турнікет, можна залишити будку для хлопців і поставити рамку, щоб не пронесли гранату” Загородний каже, що не можна відгородити лише ОДА, оскільки облрада займає лише 15 % приміщення. Активісти кажуть – нехай Корнійчук поставить турнікети в ОДА, а раду не відгороджує від людей. “Ми розуміємо питання безпеки, але турнікет то перебор”- кажуть активісти

Нагадаємо, у Хмельницькому на Майдані Незалежності зібралося близько 50 майданівців на віче, присвячене третій річниці Революції гідності. Розпочали з Гімну України. Далі майданівці спілкуються, сперечаються про досягнення революції. Підняли питання про турнікет у будинку рад, який, на думку активістів, варто знести. Звертаються до депутатів облради, аби ті прийняли відповідне рішення.
“Зміни мають відбутися всередині нас. Ми маємо бути активними та небайдужими, тоді революція насправді відбудеться” – ,сказала активістка Альона Береза.
“Майдан є і завжди буде жити. Ми показали на майдані, що є гідною нацією. І маємо цей майдан підтримувати у своїх душах завжди”, – заявила Валентина Бзилюк, учасниця Майдану

5 Comments

 1. Хлопці в школах міста гроші збирають, в лікарнях і поліклініках теж.

 2. Матвій

  Люди які нічого не роблять тільки руйнують, руйнують, руйнують….. будь-який привід аби пропіаритись і видати себе борцями. Краще б ділом якимось би зайнялись. Сидять на грошах місцевих олігархів, їх використовують, а вони навколи сіють злість і ненависть, це руйнівники, від них треба подалі.

 3. Всього 50 людей для Хмельницького? Дааа….

 4. Глечик

  Коли вже ці швондери вгамуються?

  1. НеВоля

   Вони вгамуються тоді, коли отримають владу. Це ж очевидно – усі вони хочуть сидіти по той бік турнікету і щось рішати. Але ніхто з хмельничан не хоче їх бачити в жодній раді – ані в міській, ані в обласній… Доводиться от ходити і привертати до себе увагу, викрикуючи, що вони активісти і покажуть усім “кузькину мать”

Залиште коментар

Також по темі

Від 3 до 7 хоче прокуратура для хмельницьких активістів, які нібито вимагали $600 в директора Облпалива

Прокуратурою Хмельницької області спрямовано до суду обвинувальний акт