Прокуратурою Хмельницької області спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом вимагання грошових коштів громадськими активістами. “За результатом спільних скоординованих дій прокуратури області, відділу боротьби з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в області та Головного управління Національної поліції в області у березні цього року викрито групу осіб з числа представників громадських організацій, які вимагали кошти у мешканця міста Хмельницького” – хваляться прокурори.

Мова про “майданівця” Анатолія Кравця та представника руху територіальних громад Григорія Дерев’янчука, яких було затримано нібито за те, що вони вимагали 600 доларів в недавно призначеного директора обласного комунального підприємства Облпаливо Михайла Блідного

Виявляється спецоперацію з затримання громадських активістів, що вирішили подоїти чиновника проводили СБУ та Нацполіція: “Внаслідок проведеної спецоперації за безпосередньої участі працівників прокуратури області, Управління Служби безпеки України в області та Головного управління Національної поліції в області задокументовано факт вимагання членом громадської організації «Хмельницький майдан» та так званим представником територіальної громади м. Хмельницький в одного із керівників комунальних підприємств області грошових коштів в сумі 600 доларів США.
У прокуратурі кажуть, що під час зустрічей із потерпілим вимагачі загострювали його увагу на тому, що позиція громадських організацій та активістів в умовах сьогодення є вирішальною при прийнятті кадрових рішень будь-якими органами влади та місцевого самоврядування, а при невиконанні поставлених ними грошових вимог погрожували організувати та провести штучні акції протесту громадськості проти перебування посадовця на посаді.
Нагадаємо, зараз обоє обвинувачених внесли заставу в розмірі 100 тис. грн., і готуються до суду на волі. З обвинуваченнями вони не згідні, і звинувачують один одного.  Анатолій Кравець наголошує, що ніяк грошей не брав (гроші отримував Григорій Дерев’янчук, який за словами Кравця мав організувати зустріч з Блідим, з яким був знайомий”. Дерев’янчук стверджує, що брав гроші, щоб передати Кравцю.
Частина хмельницьких майданівців стверджує, що справа зі звинуваченням Кравця інспірована для дискредитації активістів. Голова Хмельницького Майдану Алім Міщук так коментує справу:  “Кравець гроші не брав, Кравець Блідому ніколи не дзвонив. Брав і дзвонив кореш Блідого -Грішка Дерев’янчук.–підставна качка спецслужб, який виконував завдання замарати Кравця. Не вийшло. Фактично попробують в суді. Не вийде!”

Залиште коментар

Також по темі

Міська і обласна влада помірялася заходами за Небесну сотню. Мерія організувала вчителів, як за Януковича

Третя роковина кривавих подій на Майдані перетворилися у