Причиною масової загибелі риби, про що вчора повідомила ПОДІЛЬСЬКА.інфо, скоріше за все є початок роботи Наркевицького цукрового заводу. “Цей цукропереробний завод в Наркевичах ще й дорогу в хлам вбиває, в цьому році щось полатали для вигляду, а дорога жах”, – повідомив досвідчений рибалка Сергій Слободзян.


“Ми й гроші збирали кілька років тому на зарибок Буга, далі зрозуміли, що нема сенсу, все одно подохне”, – продовжує пан Сергій.

Професійні рибалки не вірять в перспективу порятунку Південного Бугу, поки завод у Наркевичах буде скидати відходи у річку. “А по суті все ок, сахзавод в шоколаді, екологи в шоколаді, тількі Буг в….”, – каже Сергій Слободзян.

Нагадаємо, здохлу рибу в річці Південний Буг хмельничани знайшли вчора в районі гіпермаркету «Епіцентр». Очевидці стверджують, що вона плаває попід беріг.

«Були сьогодні з товаришем біля «Епіцентру». Бачили, чоловік сидить на березі з вудкою. Підійшли запитати, чи щось клює. У відповідь почули – подивіться попід берег, он вся риба плаває, здохла. І дійсно, впродовж усього берега все в дохляках. Напевне, знову шось десь злили. І як завжди – всі знають причину, а екологічна інспекція дасть заключення «низький рівень кисню у воді». Шкода, що маємо таку водойму у своєму місті, і так її гроблять», – каже хмельничанин Олег Писарчук.

 

Залиште коментар

Також по темі

Картонно-паперовий комбінат з Хмельниччини працює так, що риба дохне аж на Житомирщині

Річку Хомора, на Житомирщині, отруїли стоками. Вода стала