У мерії Хмельницького похвалилися новою комунальною технікою, придбаною за кошти міського бюджету.

Справа добра, якби не одне “але”. Чому мерія купує білоруські МАЗи з російськими двигунами та іншими комплектуючими у той час, коли такі ж автомобілі виробляє український завод КрАЗ?
Особливо дивною така позиція мера видається з огляду на його партійну приналежність – свободівці як відомо, жорстко виступають за національні інтереси держави.
“КрАЗ виробляє чимало сучасної техніки, у тому числі й лісовозів та самоскидів, які придбала Хмельницька міська рада, – розповіла ПОДІЛЬСЬКІЙ.інфо Наталя Буртко, журналістка з Кременчука, де виготовляють українські вантажівки. – До того ж, тут мають великий досвід обладнання машин під комунальні потреби – дорожні пилососи, піскорозкидачі тощо. На заводі ждуть замовлень”.
Цікаво було б почути коментар з цього приводу керівників “Свободи”.

Нагадаємо, що за кошти Хмельницького бюджету било закуплено: КП “Теплокомуненерго” у 2016 році – “Форд” (аварійна машина) (400 тис грн), КРАН (1,5 млн грн.), МАЗ-лісовоз (2 млн грн), МАЗ-самоскид (1,5 млн грн), DAV (3,2 млн грн.)
Для КП “Хмельницькводоканал” придбали кран (2,5 млн грн), екскаватор (2,2 млн грн), мулосос (2,1 млн.грн). Очікують на прибуття:
– ще одного катка для асфальтування (щоб створити ще одну бригаду), евакуатора, сучасної дорожньо-розміточної машини та 2 тракторів для прибирання тротуарів та прибудинкових територій для КП з будівництва, ремонту, експлуатації доріг,
– сміттєвоз для “Спецкомунтрансу”,
– плануємо придбати навантажувач для КП “Хмельницьктеплокомуенерго”,
– лабораторію для проведення аналізу якості води для водоканалу.

А отак виглядає комунальна техніка від КрАЗУ

 

kraz

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це