Мешканка Городоччини Валентина Волянська уже третій рік поспіль оббиває пороги владних кабінетів, аби встановити справедливість та покарати винних у смерті її 47-річного чоловіка Олега.

Ще у 2007 в чоловіка на залізничному вокзалі у Хмельницькому вкрали паспорт. Про пропажу він одразу заявив у міліцію, через місяць у паспортному столі оформив новий документ. А в 2013 дізнався – винен банку чималу суму грошей, взятих у кредит.

Олег Волянський одразу повідомив банку, що паспорт, на який оформлявся кредит, був втрачений. А ознайомившись з кредитними документами, узагалі здивувався – на копії паспорта було не його фото, а іншої особи. Утім, визнаючи на словах шахрайство, банк таки подав Олега Волянського до суду, аби відсудити у нього понад 60 тисяч гривень кредитного боргу.

В лютому 2014 року суддя Городоцького районного суду Інна Федорук, не зважаючи на усі докази непричетності чоловіка до взяття кредиту, таки присудила йому повернути банку суму, яка для простого селянина на той час була майже нереальною. Не витримавши такої несправедливості, Олег Волянський помер від серцевого нападу.

Після смерті Олега Волянського банк відмовився від своїх позивних вимог. І просто списав позику як таку, що неможливо повернути.

А от дружина Олега Волянського просить знайти та покарати шахраїв, що скористалися паспортом її чоловіка та узяли кредит у банку. Але уже протягом кількох років триває слідство, а віз і нині там. У поліції зізнаються – сам банк не зацікавлений у тому, аби знайти шахраїв, які його обікрали.

Крім того, пані Валентина просить звільнити суддю Інну Федорук, яка засудила її чоловіка до смерті. Жінка навіть написала заяву про скоєння суддею посадового злочину – винесення неправомірного рішення до Генеральної прокуратури України. Її заяву розглядають у прокуратурі Хмельницької області, але відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо суддівського злочину досі таки не були внесені. Та й суд, до якого звернулася Валентина Волянського щодо цього, уже раз їй відмовив.

Тепер Валентина Волянська, син якої майже рік відслужив в АТО на самій передовій, через “Надзвичайні новини” звернулася до Президента України Петра Порошенка із запитанням: “Де ж та зміна системи, яку Ви нам обіцяли на Майдані і за яку сьогодні гинуть на Донбасі кращі сини України?”.

 

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницькому нова хвиля викрадення автономерів. З водіїв за повернення 300-1500 гривень

Останнім часом у Хмельницькому спостерігається черговий сплеск масового