Вже рік минув з того часу, як петиція, щодо запуску громадського транспорту до нових житлових масивів біля лісу на Озерній набрала необхідну кількість голосів – нагадує автор петиції хмельничанин Остап Волошин, відомий своїми ініцативами з розвитку Хмельницького. Та міська влада так і не спромоглася вирішити болюче для мешканців питання: виявилось, що вул. Кармелюка завузька для нового маршруту. На 2017 р. запланований капремонт цієї вулиці. “Але є ще одна проблема – надто крутий підйом/спуск для громадського транспорту… Чому б не запустити автобусний маршрут по Старокостянтинівському Шосе до повороту на “Робін Гуд”? З однієї сторони – він би захопив новий багатоповерховий масив біля лісу й кілька заселених житлових комплексів вздовж цієї вулиці. З іншої – там значно пологіший підйом” – радить чиновникам подумати пан Волошин. В той же час міська влада продовжує плодити транспортні ініціативи, доцільність яких викликає сумніви. Так на на минулому тижні міськвиконком знов перейнявся розробкою екскурсійного автобусного маршруту для туристів  (перед цим чиновники анонсували появу такого маршруту у квітні – обіцяючи, що маршрут запрацює з травня 2016 року) . Скільки обійдеться така іграшка місту, чиновники не повідомляють. Нагадаємо,чиновники вважають, що створення екскурсійного автобуса  маршруту є одним з “50 кроків, що змінять Хмельницький” в рамках розвитку сфери культури міста до 2020 року

З тексом петиції щодо запуску нового маршруту на Озерну та відповіддю чиновників на неї, можна ознайомитися са сайті петиції до Хмельницької міської ради 

Нагадаємо, Остап Волошин пропонував Відкрити автобусний маршрут до “Трьох ведмедів”: Добудувати вул. Лісогринівецьку: з’єднати її з вул. Старокостянтинівське Шосе і відкрити новий автобусний маршрут, який би охоплював нові житлові масиви.

Пропонувався такий варіант маршруту:  Катіон – Центр – вул. М. Рибалко – кінцева тролейбуса на вул. П. Мирного – ТЦ “Агора” – вул. Кармелюка – ресторан “Три ведмеді” – вул. Старокостянтинівське Шосе – Перший Парковий – ТЕМП – Пр. Миру – вул. М. Рибалко – Центр – Катіон.   Також відкрити маршрут Раково – Залізничний вокзал – ТЕМП – Старокостянтинівське Шосе – Перший Парковий – вул. Лісогринівецька – ресторан “Три ведмеді” – вул. Кармелюка – ТЦ “Агора” – кінцева тролейбуса на П. Мирного – вул. М. Рибалко – Пр. Миру – ТЕМП – Залізничний вокзал – Раково.
У відповіді міськвиконком повідомляє: “що у запропонованих в петиції напрямках відсутнє належне асфальтове покриття дороги. Тому, станом на сьогоднішній день, вже замовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво вул. Лісогринівецької. Крім цього, аналогічну документацію виготовлено на капітальний ремонт дороги вул. Кармелюка (з відновленням водовідведення). Вартість виконання робіт, відповідно до кошторисного розрахунку, становить 11286,34 тис. грн. Питання щодо капітального ремонту дороги на вул. Кармелюка (з відновленням водовідведення) буде розглянуто додатково при коригуванні показників міського бюджету. В підсумку, після завершення робіт з будівництва та ремонту вказаних вулиць, управлінням транспорту та зв’язку буде проведено роботу щодо розроблення та погодження паспортів нових маршрутів для забезпечення мешканців вул. Лісогринівецької та вул. Кармелюка громадським транспортом.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього