Майже 85 тисяч одержувачів субсидії Хмельниччини протягом липня-вересня можуть отримати виплатити готівкою за зекономлені під час опалювального сезону субсидії.

В середньому це може становити до 700 гривень. на кожне домогосподарство. Про це керівникам області під час селекторної наради повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко. За його словами, виплата компенсації за зекономлені субсидії може стати першим кроком до оголошеної урядом поступової монетизації субсидій.

Прийнята наприкінці квітня постанова Кабміну “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” передбачає, що невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, які не перевищують вартості 100 кубометрів газу або вартості 150 кіловат-годин електричної енергії, не залишатимуться на рахунках комунальників, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

Голос України

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це