Олександр Скочеляс став очільником «батьківщинівців» Хмельниччини. Рішення про його призначення виконуючим обов’язки голови Хмельницької обласної парторганізації ВО «Батьківщина» 29 січня підписала голова партії Юлія Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, наступного дня на розширеному засіданні партійного активу відбулося представлення новопризначеного очільника парторганізації.

«Через недолугу політику уряду громадяни країни опинилися на межі виживання, реальні реформи в країні не відбуваються. Ми – саме та політична сила, на яку люди покладають особливі сподівання щодо реальних змін у країні на краще. А тому нам сьогодні, як ніколи, потрібно посилити нашу партію, працювати як єдиний злагоджений організм, залучати до наших лав чимбільше небайдужих громадян», – сказав під час представлення Олександр Скочеляс.

Він запевнив, що докладе всіх зусиль, аби партійна організація покращила роботу в усіх напрямках діяльності.

Підсумки роботи Хмельницької обласної організації ВО «Батьківщина» партійці підіб’ють на черговій звітно-виборній конференції, яку заплановано провести за декілька місяців. Тоді ж делегати затвердять голову парторганізації, як того вимагає статут ВО «Батьківщина».

Біографічна довідка. Скочеляс Олександр Анатолійович народився 9 липня 1979 року в Хмельницькому. Освіта – вища. З 1999 року займається підприємницькою діяльністю. У 2010 та 2015 роках був обраний депутатом Хмельницької міської ради, заступник голови комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. З 2014 року – голова фракції ВО «Батьківщина» в Хмельницькій міській раді.

Одружений, виховує сина та доньку.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Меблеву фабрику на Старокостянтинівському шосе довели до пожежі. Збудують 16-поверхівку

Заступник начальника Головного управління з реагування  на надзвичайні