У Хмельницькій області вакантними залишаються 25 посад суддів місцевих судів. Днями Вища кваліфікаційна комісія оголосила добір на вакантні посади суддів по усій Україні. Тож до 16 квітня усі, хто хотів поборотися за суддівську мантію, уже зареєстрували свій намір та в подальшому братимуть участь у конкурсі.
“Саме за рахунок нових конкурсів судова система має не лише кількісно, але і якісно оновитися. Ми закликали практикуючих юристів взяти участь у доборі на вакантні посади суддів, щоб скласти конкуренцію представникам старої системи, зокрема, суддям та їхнім помічникам”, – зазначає активістка Альона Береза, представниця кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй суд” у Хмельницькій області.

Терміни приймання Комісією заяв і документів – з 17 квітня по 16 травня 2017 року (включно). Далі усі кандидати проходитимуть атестацію та перевірку на доброчесність. І лише після цього вища кваліфікаційна комісія суддів зможе рекомендувати кандидата Вищій раді правосуддя, яка готуватиме подання Президенту України щодо затвердження кандидатури судді на 5-річний випробувальний термін.

Залиште коментар

Також по темі

Власники ділянок біля Дністра судді, чиновники та нардеп Мельниченко. Данні реєстрів

Відкриті реєстри, е-декларації та кадастрова карта творять дива.