У Хмельницькій області землевпорядники включили до переліку інвестиційно-привабливих земель 18 ділянок сільськогосподарського призначення, права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах, що відбудуться в грудні 2016 року. Цільове призначення всіх ділянок для ведення фермерського господарства. Загальна площа земельних масивів, що пропонують інвесторам, становить 284,322 га.

Сімнадцять земельних ділянок розташовані за межами населених пунктів Ізяславського району Хмельницької області. Ще одна ділянка, яка займає площу 37,9 га знаходиться в Чемеровецькому районі за межами Летавської селищної ради.

Загальний стартовий розмір річної орендної плати становить 483302,75 тисяч гривень. Стартова відсоткова ставка – 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

«Завдяки відкритій конкуренції між учасниками аукціону можливо збільшити надходження в місцеві бюджети. Фінансовий ресурс місцеві громади можуть використати на реалізацію соціальних та інфраструктурних програм розвитку», – зазначає в.о.начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Денис Назарук.

Залиште коментар

Також по темі

Мешканці Кам’янеччини погрожують депутатам Хмельницької ОДА голодуванням. Якщо ті не втрутяться у ситуацію з виділенням землі

Сьогодні з самого ранку під стінами Хмельницької ОДА