Працівники управління захисту економіки в Хмельницькій області викрили службових осіб одного з підприємств, які займались незаконним видобутком та реалізацією сапонітових глин, чи не єдине родовище яких в Україні знаходиться саме на півночі Хмельниччини. Про це пише сайт “Є”.
Як повідомили в прес-службі поліції області, у ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що видобуток корисних копалин здійснювався на землях лісового фонду, що на праві постійного користування належить військовому лісгоспу.«Внаслідок протиправних дій службових осіб товариства з обмеженою відповідальністю державі завдано збитку на загальну суму понад 720 тисяч гривень», – повідомили в поліції.

За матеріалами працівників управління захисту економіки військовою прокуратурою хмельницького гарнізону відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 240 «Порушення правил охорони або використання надр» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає накладення штрафу в розмірі від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Незаконний видобуток сапонітових глин у лісах Славутччини виявили журналісти програми “Народний контроль”, які й зняли сюжет. Після показу його на місцевому телеканалі, правоохоронці зацікавилися діяльністю ТОВ, що видобувала сапоніти.

Залиште коментар

Також по темі

Вибори не за горами: Мацола розщедрився на понад 30 тисяч баксів і привіз на округ Скрипку

Цьогорічні святкування Дня міста у Славуті та Шепетівці