Державні аудитори в Хмельницькому державному експериментальному протезно-ортопедичному підприємстві встановили ряд факторів як внутрішнього, так і зовнішнього характеру, що негативно вплинули на ефективність фінансово–господарської діяльності держпідприємства. Про це повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Управління Західного офісу в області.

На заводі знайшли порушень на загальну суму 52,1 млн гривень, в тому числі упущеної вигоди на суму 5,4 млн гривень, неефективне використання коштів і майна на загальну суму 46,6 млн гривень.

Підприємство неефективно використовує майно, придбане за бюджетні кошти. Так, придбаний в 2008 році технічний комплекс з виготовлення ортопедичного взуття вартістю понад 22 млн гривень не використовується у виробничій діяльності.

Були й порушення порядку відшкодування державою вартості виготовленої продукції, що призвело до неефективного використання коштів держбюджету на суму 24 млн гривень

За результатами проведеного аудит,у керівництву підприємства надали ряд рекомендацій щодо підвищення ефективності управління коштами і майном, та приведення його обліку і звітності у відповідність до вимог чинного законодавства.

Про результати проведеного аудиту проінформовано правоохоронні органи.

Залиште коментар

Також по темі

З сім’ї екс-губернатора Ядухи транспортний податок за 2 Мерседеси податкова намагається стягти через суд

Державна податкова інспекція у Хмельницькому виграла два суди зі