Державна податкова інспекція у Хмельницькому виграла два суди зі стягнення податкового боргу за транспортним податком у сім’ї колишнього голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи.

Про це зазначено в ухвалах Хмельницького окружного адміністративного суду.

За даними Єдиного державного реєстру МВС України, у власності дружини колишнього високопосадовця Наталії Ядухи є Mercedes-Benz G500, 2013 року випуску з об’ємом двигуна 5461 куб. см.

ЯНМ

За сином Ядухи Олександром закріплений Mercedes-Benz S350, 2014 року випуску з об’ємом двигуна 2987 куб. см.

ЯОВ

Кожен із них заборгував державі по 25 тис. грн транспортного податку. Відповідні повідовлення з податкової члени сім’ї Ядухи одержали ще у червні 2016 року. Однак до цього часу його не сплатили, а тому фіскали заявили судові позови.

Як відомо, з 1 січня 2017 року вступили в дію поправки до Податкового кодексу України, згідно з яким і вводяться ці чотири транспортні податки. Робиться це відповідно до Закону України №1797-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні”.

Згідно з нововведеннями, власники автомобілів з об’ємом бензинового або дизельного двигуна понад 3 тисяч куб. см віком до 5 років змушені будуть сплачувати річний податок в розмірі 25 тисяч гривень. Згідно початкового проекту закону, в розряд оподатковуваних потрапляли автомобілі з об’ємом дизельного двигуна від 2,5 тисячі куб. см, але в зв’язку з суспільним резонансом об’єм двигуна, який підпадає під податок, був збільшений.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Пішов з життя екс-лідер гурту “Фантом-2” Роман Матіяш, що народився у Хмельницькому

8 липня о 8 ранку перестало битися серце