Депутатам Хмельницької обласної ради пропонують спрямувати 10 млн. грн на початок реорганізації Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру.

Такий проект рішення з внесення змін до обласного бюджету виноситься на чергову сесію 23 березня, передає “Незалежний громадський портал”.

Так, на початок проведення реконструкції приміщення обласного кардіодиспансеру для створення обласного центру кардіології та кардіохірургії виділять 5 млн. грн.

У пояснювальній записці зазначено, що з метою удосконалення надання кардіологічної та кардіохірургічної допомоги планується об’єднати зусилля кардіологів та кардіохірургів області для більш ефективного і своєчасного надання висококваліфікованої та сучасної допомоги пацієнтам кардіологічного профілю.

“Необхідним є створення обласного центру кардіології та кардіохірургії, що дало би можливість отримати весь спектр допомоги в одному закладі на європейському рівні. Сучасні стандарти лікування свідчать, що європейська кардіологія функціонує лише у тісній співпраці із кардіохірургією”, – сказано в інформації.

Також 4,9 млн. грн направлять на співфінансування придбання ангіографічного обладнання для обласного кардіодиспансеру.

Загалом, на проведення робіт з реконструкції приміщення обласного кардіодиспансеру в центр кардіології і кардіохірургії передбачено виділити 33 млн. 969,4 тис. грн.

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Головлікар хмельницької міської поліклініки №1 В’ячеслав Мороз очолив обласний онкодиспансер

Хмельницький обласний онкологічний диспансер відтепер очолюватиме В’ячеслав Мороз,