Законопроект «Про комерційний облік комунальних послуг» зобов’язує встановлювати будинкові лічильники холодної, гарячої води та теплової енергії. І що найнеприємніше: не за рахунок постачальників послуг, а за рахунок мешканців.

8 жовтня Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект «Про комерційний облік комунальних послуг» (№ 4901 від 6.07.16 р). Народний депутат від Хмельниччини Андрій Шинькович є його співавтором. Даний документ підготував мешканцям багатоквартирних будинків обов’язковий облік холодної води, гарячої води і теплової енергії по будинкових лічильниках.  Саме по будинковим лічильників (див. Статтю 9 законопроекту) буде здійснюватися комерційний облік послуг. Індивідуальні лічильники будуть прийматися до уваги: ​​законопроект вводить поняття «розподільний облік».  Спочатку з обсягів спожитої води по будинковим лічильником віднімається те, що пішло на загальне утримання будинку (для поливу клумб, для прибирання). Потім пропорційно враховуються показання індивідуальних лічильників (в квартирах) і виставляються рахунки цим споживачам, а спожитий ними обсяг води віднімається із загального. Далі не розподілений обсяг води ділиться на споживачів, у яких немає індивідуальних лічильників на воду пропорційно кількості зареєстрованих мешканців.

Згідно законопроекту нардепа-співавтора Андрія Шиньковича мешканців зобов’яжуть встановлювати будинкові лічильники за свої гроші

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це