Мер Нетішина Олександр Супрунюк шукає на посаду першого заступника. Три кандидатури уже має на приміті, але думає, що за кілька днів можуть з’явитися ще. У неділю, 6 листопада, міський голова хоче усі кандидатури на посаду заступника обговорити з тими активістами, які підтримували його на виборах. Про це Олександр Супрунюк написав на своїй сторінці у «Фейсбук».

suprunyuk

Після появи мерського посту, у “Фейсбуці” почалося жваве обговорення. Під час нього Олександр Супрунюк дописався до того, що радитися щодо кандидатури свого заступника буде не з усією громадою міста і навіть не з тими, хто за нього голосував, а лише з працівниками свого передвиборчого штабу.

Серед ймовірних кандидатів на посаду першого заступника Нетішинського міського голови поки називають лише Євгенія Юрчука, директора комунального підприємства «Торговий центр». Хто ще буде представлений “обраній” громадськості, поки не відомо.

«Мер же дав зрозуміти, що буде зараз домовлятися з союзниками та депутатами, адже саме від останніх залежить, чию кандидатуру вони готові будуть підтримати», – каже джерело у Нетішинській міській раді.

Попередній перший заступник Нетішинського міського голови Петро Скиба звільнився з посади місяць тому за власним бажанням. Офіційна версія його звільнення – чоловік, колишній військовий, пішов воювати на Схід. За неофіційною інформацією з кулуарів міської ради – у Петра Скиби виник конфлікт із мером, тому він і вирішив звільнитися.

Раніше Олександр Супрунюк заявляв, що працюватиме без першого заступника до нових перевиборів (Нетішин незабаром має стати об’єднаною територіальною громадою), але зараз змінив свою думку. Як каже сам мер – перевибори відтягуються на невизначений час, а через “постійні провокації та намагання видерти якісь преференціїї окремими депутатами та так званими громадськими активістами, він змушений витрачати багато енергії та часу”.

Нагадаємо, нещодавно у Нетішині розгорівся скандал з продажу 3 га соснового лісу з стародавніми курганами. Громадські активісти пообіцяли організовувати акції протесту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього