les

За фактами незаконної рубки лісів поліцією Хмельниччини від початку року до Єдиного реєстру досудових розслідувань спрямовано понад шістдесят справ, що містять ознаки кримінального злочину. Про це, серед іншого,  йшлося на сьогоднішньому засіданні колегії облдержадміністрації. Із них до суду з обвинувальними  актами спрямовано лише три кримінальних провадження.

Разом з тим, у 18 випадках  справи по фактах незаконних порубок лісів Хмельниччини були  закриті, а відтак жоден із порушників ніколи уже не понесе покарання. Слідчі поліції пояснюють, що причиною закриття майже двох десятків  кримінальних проваджень є колізія законів. В Україні за 25 років незалежності на законодавчому рівні досі не визначено розміру істотної шкоди, яка по суті є кваліфікуючою ознакою порушень цієї категорії злочинів.

Серед 39-ти проваджень, які  перебувають в стадії розслідування,  найбільше  стосуються  незаконної вирубки лісів Славутчини. Друге місце за кількістю правопорушень у цій царині, які містять ознаки кримінального злочину, посідає Старокостянтинівщина. Трійку лідерів за кількістю цих правопорушень замикає Хмельницький район.

Нагадаємо,  Ліси Хмельниччини без начальника: звільнено Віталія Лісового , а  Лісники знайшли привід вирубати сосновий ліс на півночі Хмельниччини

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього