Нового очільника хмельницького ліцею представляли у майже порожній залі


Причини непродовження контракту з колишнім директором так і не назвали.

Нового очільника хмельницького ліцею представляли у майже порожній залі


Сьогодні зранку ліцей №17 \”лихоманило\”. Педагоги, громадськість, батьки і депутати зібралися біля навчального закладу, аби відстоювати директора школи Броніславу Бейдерман.

На 10:00 очікувалося представлення нового директора, тож люди зібралися в очікуванні головного освітянина міста Романа Миколаєва, повідомляє Depo.Хмельницький. Вчителям начальник управління освіти обіцяв спочатку знайомство з претендентом, а вже потім призначення. Педагоги, обурені ситуацією, з 10 ранку під стінами школи обговорювали проблему. Найбільше їх, м’яко кажучи, дивує те, що причин непродовження контракту Броніславі Бейдерман в міській владі досі так і не назвали
Однак обіцяне знайомство та представлення затягнулося, і коли врешті аж пообіді головний освітянин міста прийшов у 17 ліцей з потенційним директором, їх зустріла майже порожня зала. На зустріч з новим очільником навчального закладу не назбиралося й десятка осіб.

Тож поодиноким слухачам в актовому залі Роман Миколаїв представив кандидата на посаду директора Вадима Пірога: \”Він має вищу педагогічну освіту, закінчив фізико-математичний факультет Кам’янецького педінституту, до того ж – кандидат економічних наук. Працював проректором кооперативного технікуму.”

Сам потенційний директор 17 ліцею Вадим Пірог зауважив: “Мій старший син вчився у цьому ліцеї, тому я заклад добре знаю. А ще я хочу більшої відповідальності, тому й вирішив очолити школу.”

Запитань озвучували небагато, бо не було кому їх ставити.

“Новий директор приступить до виконання обов’язків вже з завтрашнього дня. Сьогодні до кінця робочого дня я тільки підпишу наказ про його призначення,” – сказав головний освітянин міста.

Контракт обіцяють підписати на рік з випробувальним терміном в три місяці.

Залиште коментар

Також по темі

Міська і обласна влада помірялася заходами за Небесну сотню. Мерія організувала вчителів, як за Януковича

Третя роковина кривавих подій на Майдані перетворилися у