На Хмельниччині обговорюють можливе відключення підприємств від електрики. В облдержадміністрації розроблять графіки аварійних відключень електропостачання на промислових підприємствах, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХОДА.

Про необхідність забезпечення надійної, безперебійної, стабільної роботи об’єднаної енергетичної системи області, запобігання виникненню дисбалансу між виробництвом і споживанням електричної енергії говорилося на засіданні в обласній адміністрації, на якому зібрались представники структурних підрозділів та 20 найбільших промислових підприємств області. У ході наради вирішили, що буде доцільним розробити графіки аварійних відключень.

Тиждень тому в облдержадміністрації запевняли, що підстав обмеження споживання електроенергії в області немає, проте на випадок дефіциту електроенергії в об’єднаній енергетичній системі України розроблено спеціальні заходи. Один із них – графіки обмеження потужності та споживання електричної енергії підприємствами та організаціями області.

Залиште коментар

Також по темі

Корнійчук оголосив війну екологам. Тепер хоче звільнити і Гуменюка, і Вавринчука

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук відреагував на закиди міністра