На сайті Верховної ради України оприлюднили списки народних обранців, котрі жили в найманому житлі в столиці і отримали за це компенсацію від держави.

Серед “щасливчиків” – троє обранців від Хмельниччини – нардепи Сергій Лабазюк, Олександр Ксенжук і екс-мер Хмельницького Сергій Мельник.

Особливо вражає компенсація для Лабазюка, котрий за даними поданої е-декларації  володіє житловим корпусом в оздоровчому комплексі сімейного типу в столиці та, за даними порталу Наші гроші є власником розкішної віли в елітній Конча-Заспі. Проте, вочевидь вирішив, що халяви багато не буває і отримав від держави бонус в розмірі 14 тисяч гривень за місяць.

За даними Української правди, один депутат, якому держава відшкодовує гроші на проживання в столиці, вартує 170 тисяч гривень на рік.

Усього у поданому переліку тих, хто вирішив скористатися правом отримання коштів для компенсації вартості оренди житла або винайм готельного номера  – 169 прізвищ. З державної скарбниці кожен народний депутат отримує на ці цілі 460 гривень на добу, тобто майже 14 тисяч гривень щомісяця, – повідомляють в апараті Верховної ради.

Depo Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Люстрований екс-начальник хмельницької міліції Сергій Мельник подався у політику

27 вересня відбулося пленарне засідання сесії Старокостянтинівської міської