Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами електронних торгів розіграла 30,6 млн. грн на дороги Хмельниччини.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Перемогу за всіма лотами здобуло ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″. Його пропозиції на 12,7% була нижчою за ТОВ “Гранд Дорбуд” (Хмельницький) – поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я (окремими ділянками); на 9,4% нижчою від ТОВ “Техно-Буд-Центр” (Тернопіль) – поточний ремонт автомобільної дороги місцевого значення (Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка) – Ружична через Жучківці (окремими ділянками); на 11,2% нижчою від ТОВ “Техно-Буд-Центр” (Тернопіль)поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Хмельницький-Волочиськ (окремими ділянками).

Загалом, у 2016 році Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розтендерила 392,4 млн. грн на ремонт доріг.

Найчастіше дорожні тендера розігрували “Хмельницьке ШБУ-56” і “Техно-Буд-Центр”.

“Хмельницьке ШБУ-56” опосередковано пов’язують з нардепом з Хмельниччини Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це