Сьогодні, 16 травня, працівники департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів організовано та спільно з представниками управління екології та контролю за благоустроєм міста, комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста провели демонтаж спеціальних рекламних конструкцій у центральній частині міста, зокрема на  вулицях Проскурівській та Соборній.

З центральної частини міста демонтували низку тимчасових рекламних конструкцій, так званих штендерів. “Демонтували ті рекламні конструкції, які були встановлені без відповідних дозволів та стаціонарні рекламні конструкції типу “сіті-лайт”, які знаходились у неналежному експлуатаційно-технічному стані, що створює загрозу життю та здоров’ю мешканців міста”, – повідомив директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів  Олександр Чорнієвич.

Сіті-лайти демонтовано частково (зняті побиті короби). Остаточний демонтаж сіті-лайтів буде проведено додатково. Також планується проведення демонтажу  незаконно встановлених тимчасових рекламних засобів на інших вулицях міста.

Демонтаж рекламоносіїв проведено відповідно до п. 45 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.03. № 2067 та п.41 рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 13.05.10. № 556 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.06.04. № 327 „Про порядок розміщення  розміщення зовнішньої реклами у місті”.

 

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради

 

Залиште коментар

Також по темі

Однокімнатні квартири у Хмельницькому орендують за 3500-4000 грн. Двокімнатні на тисячу дорожче

Орендувати однокімнатну квартиру у центрі Хмельницького можна в