Петиції щодо користування навчальним корпусом Хмельницького університету управління та права набрали потрібну кількість голосів.

Як повідомляє Хмельницький, 8 листопада, на сайті електронних звернень з’явилася петиція про повернення навчального корпусу та спортивного майданчика СЗОШ №6, що були передані Хмельницькому університету управління та права. Автором звернення виступив Володимир Малюзін. Станом на 23 листопада, петиція зібрала 529 голосів із 500 потрібних.

У п’ятницю, 18 листопада, було зареєстровано петицію з проханням залишити даний навчальний корпус у користуванні університету. Своє звернення до міського голови Анастасія Ковалішина аргументувала тим, що завдяки зусиллям батьків та студентів за 20 років вдалося обладнати приміщення факультету управління та економіки сучасними аудиторіями для семінарів та лекцій. Приміщення навчального корпусу №2 було передане у постійне користування Хмельницькому університету управління та права рішенням міської ради. Станом на 23 листопада, петиція зібрала 714 голосів із 500 потрібних.

Оскільки обидві петиції набрали потрібну кількість підписів, міський голова доручить їх розгляд компетентним виконавчим органам міської ради.

Міська влада розглянула петиції хмельничан та надала відповідь.

На розгляд сесії Хмельницької міської ради буде винесено питання про повернення СЗОШ №6 навчального корпусу та спортивного майданчика, на балансі якої вони перебувають, а саме щодо припинення договору постійного користування будівлею (строк дії даного договору визначений з 1 жовтня 1997 року до терміну – відповідного рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради).

Зокрема, заступник міського голови А. Нестерук зазначив, що питання повернення СЗОШ №6 навчального корпусу та спортивного майданчика є дуже актуальним у зв’язку зі збільшенням кількості учнів та необхідністю додаткового приміщення для їх навчання. Загальна кількість школярів зросла з 585 до 653 осіб. Тобто виникла потреба у збільшенні аудиторій для проведення занять. Крім того, повернення навчального корпусу школі №6 дасть змогу відкрити дитячий садочок. Це, в свою чергу, розвантажить наповнюваність дошкільних закладів в центральній частині міста. .

У 2017 році у разі повернення приміщення в користування школи заплановано виділити кошти на побудову нового сучасного спортивного майданчика для занять фізкультурою учнями школи № 6.

Після повернення навчального корпусу СЗОШ № 6 та припинення договору постійного користування будівлею є можливість переукладання з університетом договору оренди частини приміщення навчального корпусу на певний строк.

Нагадаємо, “Подільська. інфо” раніше писала про ситуацію з поверненням одного із корпусів ХУУПу у власність СЗОШ №6: Місто вирішило повернути майно СЗОШ №6, яке майже 10 років тому віддало ХУУПу

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього