На сайті мерії з`явилось повідомлення про наказ, який зобов`язує підприємства, установи та організації вчасно очищати від снігу та льоду закріплені за ними території.

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста нагадує, Правила благоустроютериторії міста Хмельницького є обов’язковими для виконання як органами державної влади та місцевого самоврядування, так і підприємствами, незалежно від їх відомчого підпорядкування та форм власності. Згідно з документом, підприємства, установи, організації усіх форм власності, фізичні особи-підприємці, в тому числі орендарі приміщень зобов’язані забезпечувати своєчасну очистку від снігу та льоду закріпленої за ними території, дотримуючись таких правил:

– роботи з очистки від снігу та льоду розпочинати з настанням снігопаду;

– від снігу та льоду в першу чергу очищати тротуари, дороги до під’їздів житлових будинків, місць зупинок пасажирського транспорту, люки водопровідних і каналізаційних колодязів;
– в період ожеледиці тротуари, переходи через вулиці, місця зупинок пасажирського транспорту, спуски, підйоми посипати фракційними та іншими протиожеледними матеріалами. Посипати протиожеледними засобами сніг та лід на тротуарах.
– регулярно, з додержанням правил безпеки, проводити очистку дахів від снігу та льодових бурульок;
– вивозити зібрані з прилеглих територій сніг та лід власними силами спеціалізованих  підприємств або на умовах договору.
Посадові особи підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичні особи-підприємці, у тому числі орендарі приміщень, несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну та/або здоров’ю громадян, на власних та закріплених за ними територіях відповідно до закону та цих Правил.
За порушення Правил благоустрою території міста Хмельницького передбачена адміністративна відповідальність (ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення) – штраф для юридичних осіб становить від 850 до 1700 грн., для фізичних – від 340 до 1360 грн.

 

 

 

 

3 Comments

  1. Олекса

    От зараз(15:20) сипить сніг, їздять чистять й писипають. Вийдіть подивіться на двір.

  2. Олекса

    Не брешіть! Так як ці два останні роки чистять ніколи не чистили. Молодці!

  3. Мерию саму надо КАРАТЬ!!!!!СЕЙЧАС 15-30-а дороги еще не убраны по всему центру,не говоря о второстепенных!!!!НЕ знали?Опять не готовы!Балаболы!Только штрафы,а обьявитьрежим аврала и заранее подготовиться!Ни ГОЛОВЫ!Ни РУК!Впрочем,кто бы сомневался!

Залиште коментар

Також по темі

Заради поливу підвісних вазонів на Проскурівській місто оплачує роботу двох автівок та шести людей

І такому марнотратству час покласти край. Про це