Комунальне управління хмельницької мерії не задовольнили пропозиції учасників торгів за бюджетні кошти на ремонт мосту через Південниий Буг на Старокостянтинівському шосе, повідомляє ProZorro.

Аби капітально реконструювати ділянку автодороги, головний комунальник обласного центру Василь Новачок ладен був викласти 11 млн 976 тис. 700 грн, звісно, з міської скарбнички.

Відтак, участь у тендері взяли дві фірми: львівський “Західтрансбуд” та мукачевський “Автоміст”.

Пропозиція першого підприємства була у 11 млн 938 тис. 626 грн, а другого – у 11 млн 971 тис. 821.51 грн.

Проте жоден з учасників не задовольнив мерію.

Адже львів’янам та закарпатцям в управлінні ЖКГ вказали майже ідентичні причини відхилення їхніх пропозицій. Так, обидва забудовники не надали по два договори на виконання аналогічних робіт за 2014, 2015 та 2016 роки, зведені кошторисні розрахунки на капітальний ремонт та гарантійні листи на погодження з головними умовами замовника, як того вимагало технічне завдання комунальників.

Таким чином, обидвом “варягам” відмовили.

Саме тому через “відсутність пропозицій” наразі торги відмінили, а міст на Старокостянтинівському шосе поки залишається без ремонту.

За даними системи ProZorro львів’яни вже вигравали тендер у рідному місті на ремонт транспортної артерії. Тоді їх послуги потягнули на понад 6 млн грн. А закарпатці реконструювали два автомобільні мости у Мукачеві та на Львівщині, за це вони отримали також понад 6 млн. грн.

Depo.Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Однокімнатні квартири у Хмельницькому орендують за 3500-4000 грн. Двокімнатні на тисячу дорожче

Орендувати однокімнатну квартиру у центрі Хмельницького можна в